E-Ticaret Danışmanlığı

E-ticaret danışmanlığı kapsamında verdiğimiz hizmetin kapsamı:

E-ticaret yazılımı ve entegrasyon kurulumları

E-ticaret sitenizi satışa hazır hale getirip, diğer satış kanallarınız ile gerekli entegrasyonları kurgulayıp kusursuz veri akışını sağlarız.

E-Ticaret Sitesi Yönetimi

E-ticaret sitenizin güncel kalması ve olası teknik problemlere karşı düzenli olarak kontroller gerçekleştirir, önlemler alarak satış kaybı yaşamanızı engelleriz.

Katalog Yönetimi

Websitenizde ürün ve kategorilerinizi SEO ve kullanıcı deneyimi odaklı zenginleştirip, içeriklerini düzenleyip sitenize yükler ve düzenli güncellemesini sağlarız.

Kampanya Yönetimi

Markanızın strateji planına göre; marka bilinirliği artırma amaçlı, stok eritme amaçlı, sepet ortalamasını yükseltme amaçlı, müşteri datası toplama amaçlı vs. kampanya kurguları hazırlar, uygular ve raporlarız.

Temel SEO

E-ticaret sitenizin tüm sayfalarının meta title ile description alanlarını ve görselleri, seo uyumlu kurgulanmış kurallara göre düzenleyerek arama motorlarında ve dijital reklamlarınızın optimizasyon puanlarında veriminizi artırırız.

E-Mail Marketing

Ürün, kategori ve kampanyalarınızı siteniz dışında da duyurulmasını ve müşteriye ulaşması amacıyla e-mail pazarlama sistemlerini kurar, pazarlama kurgularına göre periyodik gönderimler sağlarız. Müşterilerin sitenizden kopmamasını sağlarız.

Rakip Analizi

Düzenli olarak rakiplerinizi inceleyerek sektörel trendlerden geri kalmanızı engelleriz.

Kampanya Görselleri Tasarlama

Kampanyalarınız için ilgi çekecek görsel veya gif animasyonlar hazırlarız.

Ürün Görsel Düzenleme

Görselleri sitenize uygun biçimde hazırlayıp, ön planda ve anlaşılır olmasını sağlarız.

Hangi E-Ticaret Altyapısı?

Ticimax, İdeasoft, T-Soft, İkas, Shopify, Opencart, Woocommerce, Faprika gibi 6 Yıldır onlarca farklı e-ticaret altyapılarını kullanarak deneyim kazandık. Her altyapının kendine göre artıları ve eksileri bulunuyor. Altyapı deneyimimiz ile sizin ihtiyaçlarınıza en uygun yazılımı seçmenizde yardım ediyoruz. Sadece bugünkü ihtiyaçlarınızı değil ileride doğabilecek ihtiyaçlarınızı analiz edip sonradan platform değiştirmenize gerek kalmayacak nokta atışı çözümler sağlıyoruz.
çalıştığımız altyapı firmaları

Hangi E-Ticaret Entegrasyonu?

Entegra Bilişim, Ayensoftware, Connectprof, Sopyo, Sentos, Propars gibi 6 Yıldır onlarca farklı e-ticaret ve pazaryeri entegrasyon altyapılarını kullanarak deneyim kazandık. Her altyapının kendine göre artıları ve eksileri bulunuyor. Entegrasyon deneyimimiz ile sizin ihtiyaçlarınıza en uygun entegratörü seçmenizde yardım ediyoruz. Sadece bugünkü ihtiyaçlarınızı değil ileride doğabilecek ihtiyaçlarınızı analiz edip sonradan entegrasyon değiştirmenize gerek kalmayacak nokta atışı çözümler sağlıyoruz.
Teklif Al

Hemen Teklif Al

Formu doldurun, yol haritanızı beraber belirleyelim.

    İletişime Geç!

    Bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim. Tüm soruları iş günlerinde 24 saat içinde yanıtlamaya çalışıyoruz.